Листівка на День Ангела

Листівка на День Ангела( Angel Card for the Day) Робота з папером завжди приваблювала дітлахів різного віку, адже з ним легко працювати. Його можна згинати, різати, рвати, клеїти… Крім того, така робота сприяє розвитку моторики пальців, естетичного смаку.

Готуючи подарунок на День Ангела, зробіть листівку , яка додасть настрою імениннику, а вам подарує задоволення від самого процесу. Дана робота розрахована на дітей 6-8 років.

Для роботи знадобляться:

 • Лист картону
 • Кольоровий папір
 • Білий папір
 • Клей
 • Ножиці
 • Олівець
 • Циркуль
 1. Лист картону, який служитиме основою, складіть навпіл.
 2. Для голови з білого паперу намалюйте та виріжте коло діаметром 1,5 см.
 3. Для крилець – рук теж використайте папір білого кольору. Це буде півколо діаметром 4 см. З того ж матеріалу слід виготовити ніжки у вигляді краплі.
 4. Щоб зробити плаття, візьміть папір голубого кольору, за допомогою циркуля намалюйте коло радіусом 9 см. Виріжте його. Складіть коло навпіл, потім навскоси так, щоб краї не збігалися.
 5. З кольорового паперу виготовте волосся.
 6. Викладіть деталі на основу. Розмістіть, щоб воно стояло, сиділо, або ж літало.
 7. Змастіть деталі клеєм та приклейте на основу. Щоб листівка мала естетичний вигляд, прикрасьте її зірочками або блискітками.
 8. Якщо є бажання, розмалюйте личко.
 9. Якщо ви хочете листівку з янголятком комусь подарувати, вклейте всередину лист білого паперу, щоб там написати текст привітання.

відкриста на день ангела своїми руками

листівка до дня ангела

Листівка на День Ангела( Angel Card for the Day)

Для дітей дошкільного віку, котрі ще не вміють користуватися циркулем, можна виготовити шаблони, які діти зможуть відмалювати в процесі роботи.

Автор Людмила Рижок

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.