Лялька-мотанка з трави

Лялька - мотанка з травиЗараз все популярнішими стають елементи декору ручної роботи, особливо за старовинними мотивами. Можна змайструвати ляльку – мотанку з клаптиків, як колись робили наші бабусі, але аж надто заїжджена тема. Пропоную зробити ляльку з трави. У чому її перевага? Напевно в тому, що в зимову пору в будинку буде пахнути сіном, точніше  травою, а ще таку лялечку ви зможете напрочуд швидко зробити з дітьми.

Для роботи знадобиться звичайна трава з лугу, ножиці і шнурок.

Лялька - мотанка з трави1. Заготовте два пучки м’якої трави.

2. Вирівняйте траву.

3. Візьміть її за два кінці і перекрутіть кілька разів, щоб вона сама склалася в одну руку. У місці, яке нагадує голову, обв’яжіть шнурком.

4. Частину  трави, з якої ви будете робити руки, щільно зв’яжіть шнурком на відстані 10-12 см. inspector registered chrome-extension://boadgeojelhgndaghljhdicfkmllpafd/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://dliochdbjfkdbacpmhlcpmleaejidimm/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://hfaagokkkhdbgiakmmlclaapfelnkoah/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://fmfcbgogabcbclcofgocippekhfcmgfj/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://enhhojjnijigcajfphajepfemndkmdlo/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://eojlgccfgnjlphjnlopmadngcgmmdgpk/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

5. Вкладіть “руки” в заготовку з головою як на картинці. inspector registered chrome-extension://boadgeojelhgndaghljhdicfkmllpafd/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://dliochdbjfkdbacpmhlcpmleaejidimm/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://hfaagokkkhdbgiakmmlclaapfelnkoah/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://fmfcbgogabcbclcofgocippekhfcmgfj/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://enhhojjnijigcajfphajepfemndkmdlo/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED chrome-extension://eojlgccfgnjlphjnlopmadngcgmmdgpk/cast_sender.js Failed to load resource: net::ERR_FAILED

6. Зробіть пасок з шнурка на талії лялечки.Лялька - мотанка з трави

7. Підрівняйте і розправте спідничку.Лялька - мотанка з трави

Лялька - мотанка з трави

От і все, лялька готова. Якщо є бажання, можна зробити ляльку хлопчика. Для цього спідничку розділіть на дві частини і перемотайте. При зібраному матеріалі, робота займе близько 5 хвилин.

 

Лялька - мотанка з трави

Лялька - мотанка з трави

Удачі!

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.