Лялька з кукурудзи

kukla yz kukuruzЩоб  малюк зростав всесторонньо розвиненим слід змалку переконати його, що він обдарований, талановитий, що він все зможе…  Щоб дитина усвідомила це – вона повинна бачити плоди своєї діяльності.  Цікавим  етапом «зростання» вашого маленького генія може стати виготовлення виробів з природних матеріалів.

Це і знайомство з природою, і формування  трудових навичок, і чудова можливість з користю провести час з власною дитиною.

Сьогодні хочу запропонувати виготовити іграшку з кукурудзи. Якщо ви будете майструвати з дітьми 7-10 років, то діти легко впораються з роботою і процес займе приблизно 30-40 хв. Якщо ж плануєте залучити молодших діток, то доведеться трішки їм допомогти. З малюками можна робити іграшку з качана кукурудзи, та для більших дітлахів більш підійде листя цієї  рослини.

Для роботи ми беремо :

  • Кукурудзу
  • Головка часнику
  • Нитки
  • Ножиці
  • Атласна стрічка
  • Маркер

cornВізьміть качан кукурудзи (початок)і зніміть з нього листки,крім двох останніх.

  1. Для голови візьміть голівку часнику або суцвіття цієї рослини з стеблом довжиною 10 см. Обмотайте стебло 2 листками кукурудзи. Щоб воно не випадало, туго перемотайте нитками на уявному поясі нашої ляльки. Голова і тулуб готові.

corn3. Ніжні листочки, що знаходяться ближче до початка слугуватимуть руками. Для цього візьміть один листок і змотайте його в трубочку. За допомогою ниток прив’яжіть їх до тулуба.

corn4. З листя, що лишилося, зробіть спідничку. Виверніть її.

corn

corn

corn

 

5. З початка кукурудзи вирвіть «волосся». Зв’яжіть його та підчіпіть до гогвки часнику за допомогою ниток.

 

corn6. Одягніть капелюшок з квітки мальви та намалюйте маркером личко. Якщо є бажання, зробіть платтячко з листка винограду та причепіть стрічечку.

corn

Лялька готова. Тепер лишилося залучити дітлахів до гри.

kukla yz kukuruz

kukla yz kukuruz

Автор Людмила Рижок Відео Юрій Рижок

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.