Аплікація з круп та насіння

aplikatsiya z krup i nasinnyaЗв’язок рухів руки з мовленням був помічений досить давно. Рівень розвитку дрібної моторики – один з показників інтелектуальної готовності до шкільного навчання. Щоб сприяти розвитку пальців рук і тим самим розвивати мовлення вашої дитини, можна запропонувати дітям різні завдання: застібати ґудзики, гачечки, застібки, нанизувати бусинки на нитку, перебирати насіння та ін.  Дітям 5-7 років для розвитку дрібної моторики буде корисно виготовляти  захоплюючі аплікації з круп та насіння. Сьогодні пропоную виконати аплікацію “Соняшник”.

Для роботи потрібно:

– лист картону;

– клей ПВА з пензликом;

– насіння соняшника;

– пшоно;

– горох або пофарбований рис.

1. Для початку намалюйте на листі картону соняшник. Контури повинні бути чіткими.

2. Проведіть інструктаж при роботі з ножицями, клеєм та дрібними деталями.

3. За допомогою клею змастіть серединку квітки. Викладіть по колу насіння соняшника. Якщо немає насіння, посипте будь – якою темною крупою або подрібненим чорним чаєм.

4. На пелюстки нанесіть клей. Присипте їх кукурудзяною крупою чи пшоном. Крупа приклеюється краще. Кожну деталь варто заклеювати та присипати по черзі.

5. Через декілька хвилин , коли клей підсохне обережно струсіть зайву крупу з картону.

6. Змастіть стебло клеєм   та викладіть його половинками зеленого гороху.

7. Зробіть те саме з листочками. Якщо у вас не виявилося гороху, можете використати рис. Правда його слід завчасно пофарбувати в зелений колір та просуши ти.

Думаю, що така робота буде до вподоби вашій дитині та весело і невимушено підготує руку до письма.

Автор Людмила Рижок

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.